3

Na kontaktoni

QF Intelligent Machinery Co., Ltd.

Adresë

No.18 Binjiang Road Xiamei Pajisje mekanike Industrial Base, Nanan, Quanzhou, Fujian, China

telefon

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!