DCIM100MEDIADJI_0979.JPG

Rreth nesh

Qunfeng Inteligjente Machinery Co, Ltd, është themeluar në vitin 1995 dhe është e angazhuar për kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shpërndarjen dhe shërbimin e makinave materiale ndërtimi të tilla si bllok betoni e bërë linjë, blloku AAC linjë prodhimi dhe ndërtimi trajtimin e mbeturinave makineri. Me më shumë se 20 vjet përpjekje të vazhdueshme në përpiqet për përsosmëri në zhvillimin dhe prodhimin, kompania jonë ofron industrinë globale të ndërtimit me themel të objektit për të përmirësuar konkurrencën e tyre bazë duke përkryer krehje teorinë e "teknologjisë inteligjente" me teorinë e "efikasitet të lartë dhe të mjedisit miqësore ".

Sistemi Innovation Global
Ne gjithmonë të promovuar zhvillimin e qytetit me teknologji inteligjente. Si repsonsibility tonë kryesore / teknik ynë R & D Task Forca përbëhet nga rreth 100 profesionistë në fusha të tilla si mekanik hidraulik material,, elektronike dhe të ndërtimit. Ne kemi ngritur dy institucionet kërkimore dhe të krijuar një partneritet të mirë strategjik me universitetet më të njohura kineze dhe institucione kërkimore. Ne kemi marrë pjesë aktive në hartimin dhe korrigjimin e më shumë se një duzinë standardeve kombëtare dhe industriale për produktet. Ne kemi fituar më shumë se 200 patenta për shpikje, shërbimeve dhe të projektimit, si dhe tre vlerësime provinciale teknike arritje.

Sistemi Globalizimi manfacturing
Me një investim total prej 45 milion RMB, Qunfeng krijuar 'Fujian Qunfeng Machinery Co, Ltd " dhe "Qunfeng Industrial Park 'në Nan'an Binjiang bazë të prodhimit të pajisjeve në vitin 2008, e cila ka filluar një markë të re epokë inteligjente. Parku industrial zë një total prej 215,000 metra katror me shumat e përgjithshme sipërfaqe deri 145,000 metra katrorë. Duke përfituar nga fuqia e saj të fortë financiare, Qunfeng ka prezantuar lloje të ndryshme të pajisjeve të brendshëm dhe të huaj të avancuara të përpunimit, duke përfshirë qendrën e përpunimit CNC, saldim robot, plotësisht të automatizuar pajisje trajtimi i ngrohjes, prerja makinë lazer dhe CNC plazma flaka-machine. Me risi të vazhdueshme, bashkëpunim me furnizuesit e lartë ndërkombëtarë, dhe integrimin e burimeve globale të cilësisë së lartë, Qunfeng është bërë një inteligjente, pionier teknologjike dhe eko-miqësore në fushën e Kinës fushës makineri materialeve të ndërtimit me hartimin e saj të shkëlqyer dhe të avancuara të produktit, të fortë dhe cilësi më të fuqishëm të produktit, si dhe shërbimi i përkushtuar dhe të sinqertë.

për

Sistemi Global Shërbimi
Si një ndërmarrje modelit të Kinës makineri materialeve të ndërtimit, Qunfeng ofron makineri pasura dhe me cilësi të lartë me teknologji inteligjente për klientët e tyre. Duke mbuluar gjashtë kontinente me 7 stacionet e shërbimit jashtë shtetit dhe 24 zyrat vendore, Qunfeng ka shërbyer 8000 klientë nga 110 vende dhe rajone me pajisje të prodhimit më efikas inteligjente. Qunfeng ka fituar reputacion të madh në botë me produktet e saj duke u eksportuar në tregun e nivelit të lartë në të gjithë botën, përfshirë Azia, Evropa, Amerika e Jugut, Oqeani, Afrikë dhe Amerikën e Veriut.

Nderon dhe Awards
gjatë hulumtimeve shkencore më shumë se 20 vjeçare dhe ecur përpara, Qunfeng gjithmonë e mban një ndjenjë të fortë të përgjegjësisë sociale dhe ka marrë vlerësime të larta dhe mbështetje nga qeveria dhe shoqëria me shpirtrat e saj të "Integritetit, risi, efikasitetin dhe Bashkëpunim". Qunfeng ka miratuar lloje të ndryshme të çertifikatat duke përfshirë sistemin e cilësisë të menaxhimit, sistemin e menaxhimit të mjedisit, OHSMS, IMM, menaxhimin e prodhimit të sigurisë standardizimit dhe armët kombëtare dhe menaxhimit të cilësisë pajisjeve. Qunfeng ka fituar shumë çmime, të tilla si "Kombëtar pishtari Programit Key sipërmarrje të teknologjisë", "Njësia Kombëtare e Pronësisë Intelektuale Pilot", "të shkëlqyera dhe inovative ndërmarrje provinciale", "Engineering Technology Center e materialeve Provinciale konkrete për krijimin e formimin Enterprises Research", "Trademark Provinciale Famous", "provinciale famshme Brand Products", "Provincial ndërmarrje e njohur", "Provincial International Famous Brand", "Provincial Konsumatorët-kënaqësinë e produktit" dhe "Industrializimi dhe Informatizimi i Integruar Model Ndërmarrja".
Me nderime dhe pritjet, Qunfeng do të vazhdojë të këmbëngulë në vlerë thelbësore e krijimit të ardhmen me Inteligjencës dhe Inovacionit, dhe realizimin e misionit e madhe e ndërtimit të qytetit ekologjike inteligjente dhe ndërtimin e shoqërisë mjedisore miqësore teknologjikisht.
për


WhatsApp Online Chat!