QF Intelligent Machinery Co., Ltd.

With more than 20 years persistent way, combining the profundity connotation with the high technology, QF has created the miracle of the block making machine manufacturers with the unlimited potential.
Mëso më shumë

JEMI TË GJITHË BOTËN

With more than 20 years persistent way, combining the profundity connotation with the high technology, QF has created the miracle of the block making machine manufacturers with the unlimited potential. And become the best-selected supplier of the customers from Asia, America, Europe and Africa, which become the exporting nonesuch of the Chinese Block Machine manufacturers.
mark01mark02mark03mark04
 • Baza e prodhimit me 215,000 sipërfaqe totale ㎡ Baza e prodhimit me 215,000 sipërfaqe totale ㎡

  Baza e prodhimit me 215,000 sipërfaqe totale ㎡
 • Mbi 100-Personat R & D ekip Mbi 100-Personat R & D ekip

  Mbi 100-Personat R & D ekip
 • Më shumë se 200 patenta kombëtare Më shumë se 200 patenta kombëtare

  Më shumë se 200 patenta kombëtare
 • Kanë eksportuar në 110 vende dhe rajone Kanë eksportuar në 110 vende dhe rajone

  Kanë eksportuar në 110 vende dhe rajone

Çfarë bëjmë ne

BUILDING MATERIALS MACHINERY AND SANITATION EQUIPMENT

SI NE PUNE

 • 1

  FUSHA E PUNËS

 • 2

  EKSPERIENCA dhe ekspertiza

 • 3

  GO dorë për dore

Sistemi Global risi

Hulumtim dhe Zhvillim Qendra
Bazuar në të dhënat e madhe prej më shumë se 8.000 klientë në 110 vende dhe rajone, Qunfeng ka qenë në gjendje për të ndjekur në kohë reale të dhënat e fundit të tregut në mënyrë që të dini customers'demand mirë.
Qunfeng ka mbledhur specialistë të lartë në vend dhe jashtë vendit, të ngritur 3 R & D qendra, dhe krijuar partneritet të shëndoshë strategjik me shumë akademi të njohur dhe R & D institucioneve
Më shumë

Sistemi Global i prodhimit

Makinat më të mira vijnë nga aftësive të specializuara dhe intelligentized prodhimit Qunfeng zgjedhur edhe furnizuesit premium në të gjithë botën për të dy lëndëve të para dhe pjesë këmbimi, duke siguruar çdo pjesë të vetme të makinës bllok duhet të arrijnë standardet e cilësisë të klasit botëror, për më tepër globalizuar zinxhir furnizimi bën Qunfeng më konkurrues në më tej mirëmbajtjes. Më shumë

Global Manufacturing Technology

6 teknologjitë kryesore të prodhimit kryesore / Delicate precision / Zero defekt
Qunfeng ka zotëruar teknologji prodhuese kryesore e cila është ekskluzivisht për krijimin e të mirë të cilësisë inteligjent makinë tulla-marrjes. Prandaj, e pajisur me linjë plotësisht automatike të prodhimit të trajtimit të ngrohjes, Qunfeng ka qenë në gjendje për të siguruar forcën e çdo component.And të vetëm në mesin e 6 teknologjive, ose fije prerja ose teknologji CNC, të gjitha shërbejnë për të garantuar saktësinë e fundit të çdo komponent. Më shumë

rrjetit të marketingut Global

Rrjet global të marketingut dhe bashkëpunuese inovative zgjidhje
Qunfeng ka ofruar më shumë pajisje efikase dhe inteligjente në më shumë se 8000 klientëve nga 110 vende dhe rajone të gjithë botën.
Qunfeng ka ngritur 24 zyra vendore dhe 7 zyrat jashtë shtetit që mbulojnë 6 kontinente që e bën atë të aftë për të ofruar përgjigje të menjëhershme dhe shërbim efikas të lartë për prodhimin e lartë-shpejtësi dhe kështu ka fituar besimin dhe afirmimin nga kompanitë prodhuese materiale të lartë të ndërtimit në të gjithë botën. Më shumë

sistemit të shërbimit globalizuar

Shërbimi Global dhe kujdesi
7x24 orë pas shitjes
shërbimi bën "zero distancë"
të komunikimit
të globalizuar sistemi i furnizimit mundëson Qunfeng për të bashkëpunuar me furnizuesit të shkëlqyer ndërkombëtare të creat zinxhir globale të furnizimit, kështu që kudo që është konsumatori, Qunfeng jep më ekonomike dhe i dobishëm pas shitjes mirëmbajtjes .
Më shumë
 • Sistemi Global risi Sistemi Global risi

  Sistemi Global risi

 • Sistemi Global i prodhimit Sistemi Global i prodhimit

  Sistemi Global i prodhimit

 • Global Manufacturing Technology Global Manufacturing Technology

  Global Manufacturing Technology

 • rrjetit të marketingut Global rrjetit të marketingut Global

  rrjetit të marketingut Global

 • sistemit të shërbimit globalizuar sistemit të shërbimit globalizuar

  sistemit të shërbimit globalizuar

WhatsApp Online Chat!